Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου & Δημοτικού σχολείου Βίβλου Νάξου

Ταχ. Δ/νση: Βίβλος Νάξου,            Νάξος,   Τ.Κ. 84300

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Βίβλος, 28/12/2023

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

“Χριστουγεννιάτικο Bazaar 2023

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Βίβλου ευχαριστεί θερμά όλους όσους συνέβαλλαν για την επιτυχή διεξαγωγή της χριστουγεννιάτικης εκδήλωσης - bazaar που διοργανώθηκε την Κυριακή 17/12/2023 στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Βίβλου.

Πιο συγκεκριμένα, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς μας (με αλφαβητική σειρά):

Αρτοποειίο Αρτοβιγλίσματα

Aegean Fresko

Αρτοποιείο Λαγογιάννης

Campos Market

Γενικό Εμπόριο Βερνίκος

Gratsias Market

‘Ενωση Αγροτικών Συνεταιρισμων Νάξου (Ε.Α.Σ. Νάξου)

Hygiene Services

Ζαχαροπλαστείο Γλύκα – Γλύκα

Naxos Grill

Οικοδομικά υλικά Μάκαρης

Naxos Resorts

Υπεραγορές Κουτελιέρης

Reno Beauty Salon

Επιπλέον, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την ιστοσελίδα naxospress.gr που για μια ακόμη φορά προέβαλε την χριστουγεννιάτικη εκδήλωσή μας στο μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Αυτή όμως η εκδήλωση δεν θα μπορούσε να γίνει χωρίς την προσφορά, την έμπρακτη υποστήριξη:

1. Της διευθύντριας του Νηπιαγωγείου Βίβλου, κα. Σταματία Σπανού και τις Νηπιαγωγούς του Νηπιαγωγείου Βίβλου.
  2. Του διευθυντή του Δημοτικού Σχολείου Βίβλου Νάξου, κ. Χρήστο Σκάρκο και όλες τις δασκάλες και τους δασκάλους του Σχολείου.
  3. Όλων των μαθητριών και των μαθητών των σχολείων μας.

Από αυτή την προσπάθεια, δεν ξεχνάμε όλους τους γονείς και τους επισκέπτες που μας βοήθησαν στην ομαλή διεξαγωγή της εκδήλωσης, και μας στήριξαν οικονομικά για μια ακόμη φορά προς όφελος των σχολείων μας.

Σας ευχαριστούμε πολύ από καρδιάς!

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά, με υγεία και χαρά!

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων