Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων

Βίβλου Νάξου

Ταχ. Δ/νση: Βίβλος Νάξου, Νάξος,

Τ.Κ. 84300

E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Βίβλος, 24/12/2022

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

“Χριστουγεννιάτικο Bazaar 2022”

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Βίβλου ευχαριστεί όλους όσους συνέβαλλαν στην επιτυχή διεξαγωγή της χριστουγεννιάτικης εκδήλωσης που διοργανώθηκε στην Κυριακή 18/12/2022 στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Βίβλου.

Πιο συγκεκριμένα, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε:

1. Την προϊσταμένη κα. Καλιαρδού Μαρία και τις Νηπιαγωγούς του Νηπιαγωγείου Βίβλου.
  2. Τον διευθυντή κ. Σκάρκο Χρήστο του Δημοτικού Σχολείου Βίβλου Νάξου, και όλες

τις δασκάλες και τους δασκάλους του Σχολείου.

1. Όλες τις μαθήτριες και τους μαθητές των σχολείων.
  2. Όλους τους γονείς και μη που αγκάλιασαν την προσπάθειά μας και παρεβρέθησαν στην εκδήλωση, αλλά και όλους τους χορηγούς μας:
    • Τον Δήμο Νάξου και Μικρώ ν Κυκλάδω ν για τα ξύλινα στολίδια
    • Την Ε.Α.Σ. Νάξου για το φρέσκο γάλα
    • Την διαδικτυακή σελίδα ενημέρωσης naxospress.gr για την προβολή
    • Την κα. Μαρία Λεγάκη (γραφίστρια) για την δημιουργία της αφίσας
    • Τον κ. Γιάννη Κορακίτη για την προσφορά σπιτικών μελομακάρονων
    • Το κομμωτήριο – κέντρο αισθητικής Reno στη Βίβλο, για την προσφορά του παιδικού χριστουγεννιάτικου μακιγιάζ και τον Άη Βασίλη
    • Το κατάστημα Αντουανέτα  (κουρτίνες,  υφάσματα επίπλων και σπιτιού) στη

Χώρα Νάξου για την αφήγηση του παραμυθιού από την κα. Στέλλα Τσακωνιάτη

• Την εταιρεία ΝΙΜΑΚ για την προσφορά των ξύλινων κατασκευών του Δημοτικού Σχολείου
  • Τον κ. Στέλιο Μαϊτό για την προσφορά των ξύλινων κατασκευών του Νηπιαγωγείου
  • Το Super Market Κουτελιέρης για την προσφορά νερών και γλυκισμάτων για τα παιδιά (νερά, καραμέλες, γλειφιτζούρια, σοκολατένιους άγιους

Βασίληδες, ποτηράκια)

• Το Gratsias Market στη Γλυφάδα Νάξου για την προσφορά διαφορων ειδών εστίασης (νερά, ζαχαρούχο γάλα, κουβερτούρες, κρέμες γάλακτος, κακάο, ποτηράκια)
  • Το αρτοποιείο Λαγογιάννης στη Βίβλο για την προσφορά κουραμπιέδων
  • Το ζαχαροπλαστείο Γλύκα-Γλύκα στο Φιλότι για την προσφορά γλυκών
  • Το αρτοποιείο Αρτοβιγλίγματα στη Μικρή Βίγλα γαι την προσφορά μελομακάρονων
  • Το οπωροπωλείο Φρουτεμπορική-4 Εποχές στη Χώρα Νάξου για την προσφορά των φρέσκων φρούτων
  • Το ζαχαροπλαστείο Μαθιάσος για τα είδη εστίασης και ζαχαροπλαστικής
  • Το εστιατόριο Picasso για τον εξοπλισμό εστίασης
  • Το εστιατόριο- ταβέρνα «Ο Στέλιος» στην Μικρή Βίγλα για την προσφορά παραδοσιακών γλυκών και μπισκότων.

Χωρίς τη συμβολή όλων σας, αυτή η εκδήλωση δεν θα μπορούσε να γίνει, ώστε να ικανοποιηθούν κάποιες από τις ανάγκες των σχολείων μας!

Σας ευχαριστούμε πολύ απο καρδιάς!

Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά, με υγεία και χαρά!

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέω ν και Κηδεμόνων