Στα πλαίσια του εορτασμού της 4ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού το σχολείο μας πραγματοποίησε ολοήμερη εκδήλωση σε συνεργασία με το Δημοτικό Σχολείο Γλινάδου Νάξου και το Γυμνάσιο Βίβλου Νάξου.

DSCN2041-1

Περισσότερα: Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού - Εκδήλωση 2017

Αγαπητοί γονείς ,

στα πλαίσια του εορτασμού της 4ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού, ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου μας αποφάσισε οι εκδηλώσεις να πραγματοποιηθούν στην αυλή του σχολείου μας τη Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017.

Τη φετινή χρονιά το σύνθημα είναι ΑΘΛΟΥΜΑΙ - ΧΑΡΑ ΖΩ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. Στις εκδηλώσεις συμμετέχουν όλοι οι μαθητές/τριες όλων των τάξεων.

Πρόγραμμα Ημέρας

• Οι μαθητές/τριες έρχονται κανονικά το πρωί
  • Θα αποχωρήσουν στις 13:15
  • Επειδή ο καιρός μπορεί να μην βοηθήσει στην πραγματοποίηση της εκδήλωσης, παρακαλούμε οι μαθητές/τριες του σχολείου να έρθουν κανονικά, διαβασμένοι και με τσάντες, καθώς αν βρέχει ο εορτασμός θα γίνει άλλη ημερομηνία.

Υποκατηγορίες