Πρόσκληση Ενημέρωσης Γονέων και Κηδεμόνων

Αγαπητοί γονείς,

Σας προσκαλούμε όλους και όλες σε συνάντηση την Κυριακή 1 Οκτωβρίου 2017 στις 6:00 μ.μ. σε συνάντηση—ενημέρωση σχετικά με τα παρακάτω θέματα:

1.Αλλαγές στη νομοθεσία

2.Λειτουργία Ολοήμερου Προγράμματος

3.Άλλα θέματα που αφορούν στη λειτουργία του σχολείου

Η παρουσία όλων είναι απολύτως απαραίτητη.

Ο Διευθυντής του Σχολείου

Ευχαριστήριο Σημείωμα στο Δήμο Νάξου

Ευχαριστούμε θερμά το Δήμο Νάξου & Μικρών Κυκλάδων και τη Σχολική Επιτροπή για την αντικατάσταση των μπασκετών και την προμήθεια προστατευτικών στρωμάτων τόσο για τις μπασκέτες όσο και για τις κολόνες του βόλεϊ.

Ιδιαίτερα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον αντιδήμαρχο κο Τοτόμη Πρωτονοτάριο για το ιδιαίτερο ενδιαφέρον που επέδειξε κατά τη διάρκεια των εργασιών, αλλά και για όλες τις ενέργειες που έκανε για την υλοποίηση του παραπάνω έργου. Τέτοιου είδους ενέργειες αναβαθμίζουν τους σχολικούς χώρους και παρέχουν καλύτερες συνθήκες εκπαίδευσης για τους μαθητές και καλύτερες συνθήκες εργασίας για τους εκπαιδευτικούς.

Διαβάστε περισσότερα: Ευχαριστήριο Σημείωμα στο Δήμο Νάξου